• ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź
    mail:muzeum@manufaktura.com
    telefon: 42 664 92 93
  • Wtorek-Piątek: 10:00-18:00
    Sobota-Niedziela: 10:00-18:00
    Poniedziałek: Nieczynne

Gry eventowe – Muzeum Fabryki - Manufaktura, Łódź

OFERTA EVENTOWA

Aktywne zwiedzanie

Muzeum Fabryki znajduje się w dawnej drukarni, dlatego nie ma lepszego miejsca na organizację warsztatów z sitodruku. W ich trakcie uczestnicy zwiedzają ekspozycję, po czym samodzielnie wykonują nadruk na bawełnianych torbach, które zachowują jako pamiątkę z wizyty w Muzeum. Szczegółowa oferta poniżej.

OFERTA EVENTOWA

Giełda fabrykantów

Trudno było utrzymać się na rynku w XIX-wiecznej Łodzi, miasta-symbolu dzikiego kapitalizmu. Uczestnicy gry podejmują jednak to wyzwanie, wcielając się w przedstawicieli różnych etapów produkcji wyrobów włókienniczych, wchodząc w interakcje z innymi graczami. Szczegółowa oferta poniżej.

OFERTA EVENTOWA

Zbuduj fabryczne imperium

Izrael Poznański stworzył samowystarczalny kompleks fabryczny oraz miasto w mieście, czyli budynki i instytucje skupione wokół fabryki, które służyły robotnikom. Budowa takich kompleksów gwarantowała sukces fabrykanta - nie było jednak to zadanie łatwe. Uczestnicy warsztatów podejmą próbę stworzenia imperium włókienniczego, rywalizując między sobą o to, kto jako pierwszy ukończy jego budowę. Szczegółowa oferta poniżej.

OFERTA EVENTOWA

Twierdza szyfrów

Szyfr - sposób wykorzystywany od wieków do zapisywania i ukrywania ważnych informacji przed niepożądanymi odbiorcami. Od lat łamano sobie głowy nad tym, w jaki sposób udoskonalać stare metody szyfrowania oraz jak tworzyć zupełnie nowe. Zadaniem uczestników warsztatów jest odszyfrowanie wiadomości - rozwiązania wszystkich łamigłówek pozwoli dostać się do sejfu, czy głównej nagrody. Szczegółowa oferta poniżej.

Nasza oferta

Top