• ul. Drewnowska 58, 91-002 Łódź
    Poniedziałek: Nieczynne

Zwiedzanie Manufaktury – Muzeum Fabryki - Manufaktura, Łódź

Cykliczne oprowadzanie

Serdecznie zapraszamy wszystkich zwiedzających na oprowadzanie po ekspozycji stałej muzeum.

W każdy weekend (Sobota i Niedziela) o godzinie 13.00 oraz 16.00.

By wziąć udział w oprowadzaniu, wystarczy zakupić bilet wstępu do naszego muzeum.

Muzeum Fabryki

Zwiedzanie Manufaktury
SPACERLOVE

Podczas letnich niedziel, oferujemy bezpłatne spacery po rynku z przewodnikami z Muzeum Fabryki, którzy wcielają się w postacie Leonii i Izraela Poznańskich. Spacery rozpoczynają się o godzinie 12.00 oraz 15.00, a miejscem zbiórki jest pasaż przy Cinema City. Po wycieczce można wziąć udział w regularnym zwiedzaniu Muzeum Fabryki z przewodnikiem, które odbywa się o godzinie 13.00 i 16.00, po zakupie biletu wstępu do Muzeum.

Bezpłatne spacery to nie jedyny sposób na poznanie Manufaktury z przewodnikiem.
Muzeum Fabryki oferuje także możliwość rezerwacji prywatnego oprowadzania.
Dla osób chcących poszerzyć swoje zwiedzanie, istnieje opcja odwiedzenia dawnego pałacu Izraela Poznańskiego, obecnie siedziby Muzeum Miasta Łodzi.
Poniżej oferta

Imperium Poznańskiego